Лабораторна служба

Шевчишина Людмила Сергіївна - завідувач клініко-діагностичною лабораторією, лікар-лаборант вищої категоріїШевчишина Людмила Сергіївна - завідувач клініко-діагностичною лабораторією, лікар-лаборант вищої категоріїПерелік лабораторних досліджень

До складу лабораторної служби Хмельницької обласної лікарні входить клініко-діагностична лабораторія (КДЛ), лабораторний відділ по обслуговуванню обласного перинатального центру та експрес-лабораторія . Лабораторії лікарні атестовані і беруть участь в республіканському та міжнародному контролі якості, що підтверджується сертифікатами якості. Бактеріологічний відділ КДЛ проводить визначення та оцінку чутливості до антимікробних препаратів згідно програми «EUCAST».

Очолює лабораторну службу лікар-лаборант вищої категорії Шевчишина Людмила Сергіївна, завідувачка експрес-лабораторії Рак Галина Михайлівна, лікар-лаборант вищої категорії. В лабораторній службі лікарні працює 8 лікарів-лаборантів з вищою категорією, 4 - з І категорією, 2 - з ІІ категорією, 2 бактеріолога з вищою категорією, 30 лаборантів з вищою категорією, 2 - з І категорією, 3 - з ІІ категорією.

Лабораторна служба лікарні оснащена сучасним обладнанням: біохімічними автоматичними аналізаторами, гематологічними аналізаторами, автоматичними гемокоагулометрами, аналізатором білкових фракцій, автоматичним аналізатором для визначення глікозильованого гемоглобіну, аналізаторами глюкози, ІФА-аналізаторами, хемілюмінесцентним автоматичним аналізатором для проведення біохімічного скринінгу вагітних, тромбоеластографом, аналізаторами газів крові, автоматичним бактеріологічним аналізатором та іншим.

Потужність служби дає можливість вести цілодобовий лабораторний моніторинг пацієнтів, які перебувають на стаціонарному лікуванні в лікарні. Крім того, клініко-діагностична лабораторія виконує ряд складних досліджень (імунограма, агрегація тромбоцитів, електрофорез білкових фракцій, тромбоеластограма, біохімічний скринінг вагітних, вміст газів крові, ідентифікацію мікроорганізмів на автоматичному бактеріологічному аналізаторі), які не виконуються в жодній державній лабораторії області.

Широкий спектр лабораторних досліджень, сучасне технічне оснащення та висококваліфікований персонал лабораторії гарантує високу якість та точність досліджень.

View the embedded image gallery online at:
http://hol.com.ua/laboratorna#sigProId920755408b