Приймальне відділення ХОЛ

Приймальне відділення ХОЛ надає першу медичну допомогу для всіх пацієнтів області і не тільки,в разі її потреби.Це передній фланг медицини області,бо при виникненні різного роду проблем пацієнти звертаються саме в приймальне відділення.

За рік ,в середньому,у відділення звертаються біля 11 тис.пацієнтів.Частина цих пацієнтів скеровується з обласних,міських закладів,частина з ЦРЛ,але найбільше до нас звертаються пацієнти самостійно,для отримання першої медичної допомоги минуючи первинний та вторинний рівень надання допомоги.

Враховуючи ,що в Хмельницькій обласній лікарні працює нейрохірургічний травмпункт, очний,травматологічний та центр шлунково-кишкових кровотеч пацієнти з данною патологією скеровуються до нас.

Приймальне відділення Хмельницької обласної лікарні представлене висококваліфікованими лікарями та чуйним,доброзичливим середнім та молодшим медичним персоналом.Звернувшись в приймальне відділення пацієнта оглядає лікар приймального відділення,встановлює попередній діагноз,для підтвердження проводить ряд обстежень:

-загальноклінічні дослідження крові та сечі;

-ЕКГ;

-рентгенологічні обстеження;

-ультразвукове та компютерне сканування.

В разі потреби пацієнта оглядають суміжні спеціалісти. В умовах відділення наявні медичні препарати для надання першої медичної допомоги пацієнтам з невідкладними станами .

Найчастіше доставляють пацієнтів з анафілактичним шоком,гіпертонічним кризом, гіпо-та гіперглікемічними комами,шлунково-кишковими кровотечами,гострим панкреатитом,нападами бронхіальної астми,отруєнням різними речовинами (в т.числі –сурогатами алкоголю), комами різного генезу.

На території приймального відділення знаходиться протишокова реанімаційна палата на 2 ліжка,де знаходяться важкі пацієнти в період встановлення діагнозу та для надання невідкладної допомоги в критичному стані.

Відділення забезпечене потрібною апаратурою.