Офтальмологічне відділення

 

Дарманська Ірина Анатоліївна - завідуюча офтальмологічним відділенням.Дарманська Ірина Анатоліївна - завідуюча офтальмологічним відділенням.За 2011 рік виписано хворих – 1774, оперовано хворих – 897, кількість операцій – 1021. В порівнянні з 2010 роком показники лікувальної роботи відділення покращились. Лікувалось хворих на 49 більше. Збільшилась кількість операцій – на 29, збільшилась хірургічна активність – на 0,44, зменшився відсоток  післяопераційних ускладнень на 0,03.

Впровадження нового:

  • Проведення раннього хірургічного лікування важких опіків очей, що сприяє зниженню кількості можливих ускладнень опікової хвороби очей і скорочення термінів стаціонарного лікування.
  • Застосування кератоксенопластики з використанням кератоксеноімплантату на основі креофілізованої рогівки свині забезпечує закриття дефекту рогівки з наступною його епітелізацією, зменшення та усунення запального процесу, відновлення анатомічної цілісності рогівки хворого.
  • Застосування препарату ВОБЕНЗИМ у лікуванні дистрофічних захворювань сітківки дає  змогу  підвищити ефективність лікування  дистрофічних захворювань сітківки на 17,5%, забезпечує запобігання ускладнень та дестабілізації патологічного процесу.
  • Спосіб хірургічного лікування рефрактерної глаукоми. Нормалізація ВОТ при використанні дублікатури склери була досягнута після операції у 95%, а у віддаленні терміни (до 30 років) у 88% хворих з рефрактерною післяопіковою глаукомою. Нормалізація ВОТ при використанні дуплікатори аутоосклеральної стрічки з імплантуванням всередину дуплікатори ампіотичної мембрани (кетугуту, колагену чи штучних експлантодренажів досягається відразу після операції у 96%, а у віддаленні строки (до 3-х років) у 89,8 хворих).
  • Спосіб виконання первинного заднього безперервного капсулорексісу спрямований на полегшення техніки проведення первинного заднього безперервного капсулорексису та зниження ризику інтра- та післяопераційних ускладнень підчас УЗФЕ.

View the embedded image gallery online at:
http://hol.com.ua/oftalmologichne#sigProId0da15b6c80