Співробітництво

logo mediclub 0001ОНКОЛОГІЧНИЙ сайт Vista-Mediclub - це спеціалізований медичний портал, де розміщені сучасні та актуальні матеріали для пацієнтів, які опинилися перед загрозою онкологічного захворювання, а також фахівців в області онкології, які бажають отримувати і ділитися новою інформацією про злоякісні новоутворення. Медичний сайт - клуб Vista-Mediclub доносить наш заклик МИ – ПРОТИ РАКУ до кожного, хто потребує підтримки, зіткнувшись з недугою. Корисні поради на сайті дозволяють зрозуміти багато важливих моментів, які здатні позитивно вплинути на процес лікування онкологічного захворювання. Наш Онко Сайт Vista-Mediclub дозволяє своїм відвідувачам дізнатися більше про онкологічну допомогу пацієнтам при раковій патології, методах профілактики онкологічних хвороб, а в разі захворювання наш сайт здатний надати підтримку в боротьбі з недугою і сприяти вирішенню проблеми. Наш Мед Сайт Vista-Mediclub допоможе розібратися, що таке хіміотерапія і яку роль вона відіграє в боротьбі проти раку. Тут ви можете отримати рекомендації провідних фахівців з режиму дня та харчування, відчути психологічну підтримку, знайти спеціалізовану клініку і записатися на прийом до лікаря, поділитися своєю історією боротьби з раком з тими, хто, як і ви, колись зіткнувся з ним, і переміг цю недугу або навпаки - гостро потребує і вашої підтримки саме зараз! Рак - НЕ ВИРОК! Правильне, сучасне, індивідуально підібране і своєчасне лікування дозволяє тисячам людей позбавитися від страшної хвороби.

Медичний клуб Vista-Mediclub - це онкологічне співтовариство, мета якого - забезпечити перемогу над раком через доступність сучасних знань і досвіду світової онкології в боротьбі зі злоякісним пухлинним процесом, застосовуючи сучасні методи діагностики, лікування і профілактики. Онкологічний клуб Vista-Mediclub - це сучасна платформа для спілкування, на якій досвідчені лікарі-онкологи діляться секретами лікування злоякісних новоутворень, що сприяє підвищенню кваліфікації молодих лікарів, і допомагає швидко і ефективно, разом з пацієнтом, боротися з раком.

 

 

logoПОДІЛЬСЬКА СПІЛКА УРОЛОГІВ є юридичною особою, місцевою громадською організацією, яка об’єднує на основі єдності інтересів та за професійною ознакою громадян України – лікарів-урологів, лікарів суміжних професій, а також спеціалістів з інших галузей знань, чия професійна діяльність пов’язана з проблемами урології для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом Подільської спілки урологів.

Спілка здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства та Статуту Подільської спілки урологів (прийнятий установчими зборами 01 грудня 2003 року та зареєстрований Хмельницьким обласним управлінням юстиції 09 січня 2014 року за № 313). Діяльність Спілки поширюється на територію Хмельницької області. Спілка має розрахункові рахунки в установах банку, свою печатку, штамп, символіку.

Мета діяльності Подільської спілки урологів:

Основною метою діяльності Спілки є задоволення та захист соціальних, економічних, творчих, вікових та інших спільних інтересів своїх членів; сприяння професійній та науковій діяльності спеціалістів урологічного профілю, спрямованої на поліпшення рівня вітчизняної урологічної науки та практики.

Завдання Подільської спілки урологів:

Основними завданнями Спілки є:

  • сприяння вдосконаленню організації управління урологічної служби та основних форм і методів надання урологічної допомоги;
  • пропаганда досягнень урологічної науки та досвіду роботи урологічних установ, сприяння впровадженню пріоритетних напрямків наукових досліджень в області урології та суміжних спеціальностей.

Добровільними членами Спілки є 42 урологи Хмельницької області, які представлені у всіх районах області, окрім Теофіпольського, Деражнянського, Старосинявського, Білогіроського районів.