Хмельницький обласний перинатальний центр почав проводити знеболення пологів з 2010 року

 

  Хмельницький обласний перинатальний центр почав проводити знеболення пологів з 2010 року .У нашому закладі у 2019 близько 20% жінок, які народжують ,обирають пологи з епідуральною аналгезією.

    Наші співробітники мають великий практичний досвід ведення пологів та їх знеболення. В нашому розпорядженні – сучасне обладнання та новітні лікарські засоби.

   Лікарі - анестезіологи докладають всіх зусиль, щоб зробити пологи максимально комфортними і безпечними як для Вас, так і для Вашої дитини.

   Ми пропонуємо різні види знеболення на будь –якому етапі пологів : епідуральну чи спінальну аналгезію . Ці види знеболення дають можливість жінці залишатись при свідомості , бути мобільною у пологах ,одразу після народження прикладати дитину до грудей.

   Епідуральна аналгезія застосовується за бажанням жінки і за низкою медичних показів . Суть методу полягає в тому , що за допомогою спеціальних препаратів відбувається блокування больових сигналів . Для проведення аналгезії, лікар – анестезіолог встановлює на рівні поперекових хребців гнучкий катетер ,за допомогою якого вводять знеболюючі речовини.

   Вплив на перебіг пологів: - знижує ризик операції кесаревого розтину , ризик інструментальних пологів ; скорочення тривалості першого періоду(перейми) та знижує ризик виникнення гіпоксії плода .У щоденній практиці лікарі – анестезіологи використовують найсучасніші місцеві анестетики австрійського виробництва: наропін та бупівакаїн, що є безпечними для роділлі та малюка.

   Пологи – це природний процес, який під силу лише жінці . У цей найважливіший момент ми зробимо все, для полегшення больових відчуттів в процесі пологів.