Консультативна поліклініка

Консультативна поліклініка -це підрозділ КНП,,Хмельницька обласна лікарня, де надається медична допомога лікарями 27 спеціальностей.

В умовах поліклініки є можливість забору крові на різноманітні лабораторні обстеження .Здійснюються рентгенографічні ,функціональні,нейрофізіологічні,аудіометрічні обстеження,фіброгастроскопія на сучасному обладнані та ректороманоскопія.

 

Пацієнт повинен мати електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря на консультацію спеціаліста та має можливість отримати безкоштовні послуги.

В свою чергу, лікар консультативної поліклініки створює направлення на госпіталізацію в стаціонарне відділення.

У разі самозвернення пацієнта амбулаторний прийом та додаткові обстеження платні.

В консультативній поліклініці функціонує денний стаціонар для лікування пацієнтів, для проведення комплексних діагностичних досліджень та лікувальних процедур, що не вимагають цілодобового медичного нагляду та тривалої госпіталізації.

На базі консультативної поліклініки впроваджено медичні огляди населення різних груп області ,під час прийняття на роботу та протягом трудової діяльності,для працівників,які зайняті на роботі зі шкідливими умовами праці,медичні огляди для кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів з видачею медичної довідки, медичний огляд для отримання дозволу на об’єкт дозвільної системи (вогнепальна,нарізна,травматична та газова зброя)